צרו קשר ונשמח לעזור

פתרונות ביטוח

ביטוח חיים

ביטוח חיים (ריסק) הינו למקרה מוות בלבד.
המטרה הבסיסית של ביטוח חיים היא להגן על היקרים לכם, מפני קשיים כלכליים במקרה של מוות. הנושא כאוב שנוטה להידחק, אבל הצורך בדאגה לרווחת אהובינו ולביטחונם מחייב אותנו בהיערכות מראש לפתרון שייתן מענה כספי מתאים למשפחה במקרה אסון.

ביטוח חיים (ריסק) הינו ביטוח שניתן לרכישה בכמה אופנים:
1. בתשלום חד פעמי.
2. תשלום חודשי/קצבתי לתקופה
3. תכנית משלבת של 1+2.
סכומי הביטוח הללו יעניקו כיסוי ביטוחי למקרים של פטירת המבוטח במהלך תקופת הביטוח, והם מיועד להבטיח למשפחה מקור כספי למימון צרכיה.

ביטוח בריאות

לכ-50% מבתי אב בישראל יש כיום ביטוחי בריאות פרטי וזאת בנוסף על ביטוח הבריאות הממלכתי והמשלים, למקרה שיזדקקו לטיפולים רפואיים מיוחדים, תרופות שלא נמצאות בסל התרופות, ניתוחים בחו"ל ועוד.
מאז 2016 ניתן לרכוש את כיסויי הבריאות בצורה מודולרית , או לרכוש את כל החבילה במלואה.
אלו הגנות ניתן לרכוש למשפחה בביטוח הבריאות הפרטי?
▪ תרופות - כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות ובדיקות גנטיות לאיפיון מחלה קשה
▪ טיפולים - השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל
▪ ניתוחים - כיסוי לניתוחים פרטיים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל
▪ מחלות קשות - פיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה קשה

ביטוח מחלות קשות

אחד הרגעים הקשים ביותר בחייו של אדם הוא רגע האבחון של מחלה קשה לעצמו/משפחות/ילדיו.
זהו רגע שבו כל שגרת החיים מתהפכת, ובנוסף להתמודדות הפיזית והנפשית עם המחלה וההוצאות הרפואיות הנלוות אליה, החולה עלול למצוא את עצמו מתמודד עם פגיעה ברמת ההכנסה השוטפת של כל המשפחה.
רכישת כיסוי למחלות הקשות רחב ואיכותי – יעניק את ההגנה הכספית בעת גילוי מחלה קשה.
באמצעות ביטוח זה, יקבל המבוטח פיצוי כספי המותאם למחלתו ולצרכיו, ויאפשר למבוטח ולבני משפחתו הגנה מספקת כדי להיות פנויים להתמודד עם המחלה ולהתרכז בהחלמה. בעת גילוי מחלה קשה נגרמות הוצאות נוספות למבוטח ולמשפחתו ביטוח מחלות קשות מאפשר להתמודד עם מציאות כלכלית חדשה.

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הינה פוליסת ביטוח למקרה מוות המיועדת להבטחת תשלומי המשכנתא לבנק.
ביטוח החיים מגן הן על הלווים והן על הבנק. במקרה מות אחד הלווים חברת הביטוח תשלם לבנק את סכום ההלוואה שטרם נפרע ובכך יישאר לרשות המשפחה נכס ללא הוצאות המשכנתא.

ביטוח אובדן כושר עבודה

בכל גיל ובכל שלב בחיים ניתן לאבד את כושר העבודה, בין אם בשל מחלה ובין אם בשל תאונה. ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך שקט כלכלי באמצעות פיצוי חודשי שישולם לך במקרה של אובדן כושר עבודה ממחלה או תאונה וכך תוכל למנוע ירידה ברמת החיים שלך ושל משפחתך.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הינו ביטוח חשוב בסל הביטוחים המשפחתי, היות ומצב סיעודי יכול להתרחש בכל גיל! הן ממחלה והן מתאונה. על מנת לשמור על איכות חיים טובה, עקב הפגיעה הקשה בתפקוד היום יומי, נדרשים שירותים תומכים לאדם הסיעודי ולעיתים גם טיפול שיקומי.
עלותם של טיפולים אלו עשויה להיות גבוהה במיוחד – מאלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים לחודש. לכן חשוב מאוד שיהיה לך ביטוח סיעוד פרטי.

ביטוח נסיעות לחול

תכננתם חופשה? מעולה! עכשיו הזמן לתכנן את הביטוח.
ביטוח נסיעות לחו"ל נותן פתרונות ביטוח לבעיות בריאותיות למיניהן, כיסויים לספורט אתגרי, השכרת רכב, לתכולה אירועים רפואיים בחו"ל, ומספק פיצוי גם בגין אובדן או נזק שנגרם למטען האישי שלך, בעת שהייה בחו"ל.

ביטוח תאונות אישיות

גם התנהגות זהירה אינה מונעת תאונות.
ביטוח תאונות אישיות היא פוליסת ביטוח שמספקת פיצוי כספי על פגיעה מתאונה כלשהי, לרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות בבית הספר, בבית, במרחב הציבורי, בפעילות ספורטיבית או בטיולים, בארץ ובחו"ל.
תכנית הביטוח תעניק פיצוי בעקבות תאונה שאירעה למבוטח כמוגדר בפוליסה, בגין מוות, נכות צמיתה, שברים וכוויות, ימי אשפוז וימי החלמה בהתאם לסכומים שנרכשו על ידי המבוטח וכמוגדר בתנאי הפוליסה.

דברו איתנו
צריך עזרה?
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן